Koszyk:

Twój koszyk jest pusty.

Zobacz koszyk
+ Ogłoszenie Sklep
Wyślij wiadomość

XI Wysockiego Biegu Ulicznego im. Powstańców Wielkopolskich – Biegaj z Nami

393119

Dane do płatności - zapisy

Opłatę startową należy dokonać przelewem na konto bankowe:
18 8940 0007 2001 0000 0231 0001
Stowarzyszenie Aktywni dla Miasta i Gminy Wysoka
Pl. Powstańców Wielkopolskich 16
89-320 Wysoka
W tytule przelewu proszę dopisać „wpłata za bieg”

  • Forma: Kup teraz
  • W sprzedaży: 700
  • Rodzaj: zapisy na bieg
  • Wystawiający: Organizator
  • Data zawodów: 6 października 2018
  • Dystans: 10km
  • Miasto zawodów: Wysoka
  • Kod pocztowy: -
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Dodano: 1 września 2018 09:24
  • Wygasa: 28 września 2018 09:37
  • Dostępne: 617
  • Sprzedane: 83
  • Porównaj

    20.00 zł

    Zapisy wygasły! Sprawdź w regulaminie czy istnieje możliwość zapisów przed startem.

    Metody płatności:

  • Płatność za pobraniem
  • Przelew bankowy

XI Wysockiego Biegu Ulicznego im. Powstańców Wielkopolskich

Bieg główny:
– W biegu głównym mogą brać udział kobiety i mężczyźni od 16 roku życia, którzy nie
mają przeciwwskazań zdrowotnych do biegu wytrzymałościowego, co potwierdzają
podpisując przed biegiem stosowne oświadczenie.
Trasa – szosa, droga polna ubita.
– Warunkiem uczestnictwa w biegu jest rejestracja i wniesienie opłaty startowej w
wysokości 20 zł. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 30 zł.
– Opłatę startową należy dokonać przelewem na konto bankowe:
18 8940 0007 2001 0000 0231 0001
Stowarzyszenie Aktywni dla Miasta i Gminy Wysoka
Pl. Powstańców Wielkopolskich 16
89-320 Wysoka
W tytule przelewu proszę dopisać „wpłata za bieg”
Regulamin biegu

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Lista zapisów:

Imię
Nazwisko
Miasto
Płeć
Klub / Team
1. Mariusz
JARCZYŃSKI
Piła
M
1RBLog
2. Grzegorz
Wozniak
Krajenka
M
1985
3. JERZY
GRABOWSKI
PIŁA
M
4. Grzegorz
Lewandowski
Szydłowo
M
Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
5. Marcin
Wojtania
piła
M
LE ALEMAR
6. Aleksandra
Wojtania
Piła
K
LE ALEMAR
7. Piotr
Szews
Piła
M
SAILING TEAM FERAJNA
8. Anna
Szews
Piła
K
SAILING TEAM FERAJNA
9. Ewelina
Ruminska
Pila
K
10. Katarzyna
Banaszkiewicz
KACZORY
K
11. Katarzyna
Banaszkiewicz
KACZORY
K
12. KRZYSZTOF
PERMUS
WYSOKA
M
13. Henryk
Wróbel
Piła
M
14. Grzegorz
Lewandowski
Piła
M
15. Marek
Cynarski
Jeziorki
M
16. Emil
Plaszczyk
Piła
M
4 Run Team Piła
17. MAGDALENA
Plaszczyk
PIŁA
K
4 Run Team Piła
18. Katarzyna
WYPYCH
JEZIORKI
K
Jeziorki Aktywna Wieś
19. MARCIN
WYPYCH
JEZIORKI
M
Jeziorki Aktywna Wieś
20. Ewa
Mączyńska
Piła
M
e-fizjo team
21. Aniela
ZAPIEC
WYSOKA
K
22. EDWARD
Boruch
Walcz
M
23. Anna
Szelągowska
Piła
K
24. Mariusz
GĄSIOREK
Dolaszewo
M
LOKATOR
25. PAWEŁ
KOŁODZIEJCZYK
PIŁA
M
26. Michał
Początek
Piła
M
niezrzeszony
27. Anna
Początek
Piła
K
niezrzeszona
28. Marcin
Palicki
Rudna
M
29. Angelika
Niemczewska
Łobżenica
K
LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
30. Piotr
Chudzik
Łobżenica
M
LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA

Brak tagów

Wyświetleń: 773

  

Nr ogł.: 2465b8a3e8977c24